מסלולי לימוד

Home/מסלולי לימוד
מסלולי לימוד2024-05-30T09:40:01+03:00

Yaniv Shapira jewelry work shop and school

For information in English, please contact us at

077-996-8693

לימודי צורפות

עולם הצורפות הוא דוגמא קלאסית לתחום אותו אפשר ללמוד, גם מבלי להיות צורף מקצועי, אלא בשביל תחביב. לא מעט אנשים, צעירים ומבוגרים, לקוחים קורסים בצורפות או נרשמים לסדנאות יומיות בצורפות, במסגרתם הם לומדים כיצד לעבוד עם חומרים שונים וליצור תכשיטים לעצמם, לבני משפחתם ולעיתים אפילו בשביל למכור לקהל הרחב.

קורס עיצוב תכשיטים

בואו והירשמו עוד היום אל קורס עיצוב תכשיטים מקצועי ותהנו מקורס מקיף ומקצועי שיכול לעזור לכם להפוך תחביב ייחודי למקצוע מניב, תוכלו להנות גם בקורס של לימודי תכשיטנות תוך העמקה בעולם עיצוב התכשיטים, איך לגבש רעיונות, פיתוח יצירתיות וכמובן עבודה נכונה ומקצועית עם מרצה בכיר בתחום הצורפות והתכשיטנות.

היתרון של עולם הצורפות ושל לימודי תכשיטנות הוא שאפשר להתעסק בהם במגוון חומרים פשוטים כמו חרוזים, מתכות, עץ ועוד, וליצור בעזרתם תכשיטים מגוונים, שרשרות, צמידים, טבעות ועוד. יתרון נוסף הוא, אומנם קיימת חוקיות כיצד ליצור את התכשיטים אך מבחינת התוצר הסופי, הרי שהכל פרי דמיונם של התלמידים, הם יכולים לבחור מה יהיה על הטבעת, ממה תהיה השרשרת, כיצד ייראה הצמיד.

לפני שנסביר בקצרה מה כוללים קורסים בצורפות או קורס עיצוב תכשיטים או בכלל הסדנאות היומיות שלנו, חשוב לציין כי ניתן למצוא כיום קורסים שמתאימים למבוגרים ולצעירים כאחד, הן מבחינת קהל היעד והן מבחינת השעות בהן מועברים הקורסים, כמו כן, אפשר למצוא סדנאות יומיות או מפגשים קצרים בצורפות שמתאימים לימי גיבוש לעובדים או סדנאות שמועברות במסגרת מסיבות רווקות או ימי הולדת וכן השתלמויות למורים וגננות. היתרון כאן, מדובר על סדנה או מפגש ייחודי, חד פעמי, בתחום שלא כל יום מתעסקים בו.

לימודי תכשיטנות

תחומי ההתמחות שלנו

צורפות בקצב אישי

לחצו כאן

קורסים מקצועיים

לחצו כאן

מפגשים קצרים בצורפות

לחצו כאן

מה לומדים במסגרת קורסים בצורפות?

הקורסים של לימודי תכשיטנות ושל לימודי צורפות מתחלקים בדרך כלל לשניים, כל קורס יש בו חלק תיאורטי קצר בו מקבלים התלמידים הסברים על החומרים איתם עובדים, על הכלים בהם משתמשים, הסברים כלליים מה עושים, כיצד ועוד.

החלק העיקרי בכל קורס עיצוב תכשיטים או סדנה, מתעסק כמובן בעניין המעשי של יצירת תכשיטים. התלמידים מקבלים חומרים איתם הם עובדים ועל פי ההסברים של המרצה, כך הם יוצרים תכשיטים מסוגים שונים. אלה יכולים להיות תכשיטים מברזל, תכשיטי עץ, חרוזים, זהב, כסף, תכשיטים עם חריטה, תכשיטים בצבעים ועוד.

ישנם קורסים וסדנאות או  לימודי תכשיטנות בהן בסוף הקורס, עורכים תערוכה אליה מוזמנים בני המשפחות של התלמידים, במקרים אחרים גם ניתן להציג את התכשיטים בתערוכות או שהם מוצעים למכירה ביריד כזה או אחר. מה שבטוח הוא, כל מי שנרשם יכול ליהנות מחוויה ייחודית.

יניב שפירא בית ספר לצורפות

**לאחר הקורס אנו מציעים עזרה בהשמה בעבודה למתאימים!

אנחנו עובדים עם חברת השמה Best match חברה ותיקה שעובדת שנים בתחום ההשמה בתחומים שונים אשר מוכרת ע”י המדינה ועובדת ע”פי החוק.

החברה תעזור למסיימי הלימודים המתאימים למצוא עבודה – לתלמידים זה לא עולה!

תיק העבודות שלנו

ההרשמה ללימודים בעיצומה!
למקדימים הנחות משמעותיות.

phone
חיוג מהיר
whatsapp
וואטסאפ
שלח מייל
077-9968693