תכשיט זיכרון – להנציח בדרך ייחודית

Home/בלוג צורפות/תכשיט זיכרון – להנציח בדרך ייחודית

תכשיטי זיכרון הם דרך מצוינת לשמר את זכרם של אנשים יקרים איתנו, ולהביע את האהבה והכבוד שאנחנו מרגישים אליהם. בעזרת תכשיט בעיצוב אישי ניתן ליצור סמל ייחודי ואישי שיזכיר לנו את אותו אדם, וישתלב בסגנון ובאופי שלנו.
תכשיט זיכרון יכול להיות גם מתנה מרגשת ומשמעותית למי שאנחנו אומרים לו שאנחנו אוהבים אותו, ושאנחנו רוצים להיות קרובים אליו תמיד.
בסטודיו שלנו אנו מתמחים ביצירת תכשיטי זיכרון איכותיים וייחודיים עבור הלקוח. אנו נותנים יחס אישי ומקצועי כדי להבין מהו הדבר שהלקוח רוצה להנציח, ואיך הוא יעזור לתרגם רעיון זה לתכשיט.
אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות וסגנונות לבחירת הלקוח, ואנו מדריכים אותו בכל שלב של התהליך. אנו מקשיבים לסיפור של הלקוח, ומנסים להקפיד על כל הפרטים החשובים שישתקפו בתכשיט.

מה אפשר לשלב בתוך תכשיטי זיכרון

שם של האדם – לבחור אותיות ולהרכיב מהן שרשרת עם השם. ניתן לבחור את גודל האותיות, את סוג הכתב, ואת החומר של השרשרת. ניתן גם להוסיף תליון או אבן חן לשרשרת.
תאריך – ניתן לחרוט או להטביע בתכשיט את הלידה או הפטירה של האדם. ניתן לבחור את הפורמט של התאריך, ואת המיקום שלו בתכשיט. ניתן גם להוסיף סמל או ציור שילווה את התאריך.
סמל או ציור מיוחד – אם היה לאדם סמל, ציור או חפץ אהוב ניתן להוסיף זאת לתכשיט. ניתן לבחור את הגודל, הצורה והצבע של הסמל או הציור, ואת המיקום שלו בתכשיט. ניתן גם לחרוט או להטביע את השם של הסמל או הציור בתכשיט.
אבן חן משמעותית – אבני חן בצבעים שונים יכולים לסמל תכונה, אופי או זכרן מהאדם. ניתן לבחור את האבן המתאימה לאדם, ואת הצורה והגודל שלה. ניתן גם לשלב כמה אבני חן בתכשיט, או להוסיף אותם לתליון או לצמיד.

ניתן לבחור כמה מילים ולהשתמש עם האות הראשונה של כל מילה. לדוגמא, אם הלקוח רוצה להנציח את המילים “אהבה, אמונה, תקווה” ניתן ליצור תכשיט זיכרון עם האותיות “אאת”. ניתן לבחור את הסוג, הגודל והחומר של האותיות, ואת המיקום שלהן בתכשיט.
כל העיצובים שאנו יוצרים יכולים להיות בעבודת יד או עיצוב בעזרת מחשב, כאשר אנחנו מעצבים את התכשיט במחשב אנחנו נוכל לראות את התכשיט מכל הצדדים , לראות אותו בצבעים של חומרים שונים כמו, כסף, זהב אדם, זהב צהוב, וזהב לבן.

דוגמאות לתכשיטי זיכרון שיצרנו

איך מתבצע הייצור של תכשיט זיכרון

אופן הייצור נעשה בעזרת בניית המודל בתלת מימד לאחר מכן המודל נשלח ליציקה ובסוף הוא נוצר במתכת הרצויה.
אנו משתמשים בחומרים איכותיים זהב, כסף ואבני חן אמיתיות כדי שהתכשיט יחזיק לאורך שנים רבות. בנוסף אנו מקפידים על עבודת יד מקצועית וקפדנית כדי שהתכשיט ייצא מושלם בכל פרט. אנו גם מספקים אחריות ושירות לכל תכשיט שאנחנו יוצרים, ומתאימים אותו לצרכי הלקוח במידת הצורך.
וכמובן תקבלו תעודת הערכה לביטוח שלכם עם תמונה של התכשיט.
אנחנו כאן לכל שאלה , דברו איתנו.
עם ישראל חי
יניב שפירא – מעצב תכשיטים ובעל בית הספר ללימודי צורפות.

By |2023-11-15T12:48:55+02:00נובמבר 14th, 2023|בלוג צורפות|סגור לתגובות על תכשיט זיכרון – להנציח בדרך ייחודית
phone
חיוג מהיר
whatsapp
וואטסאפ
שלח מייל
077-9968693