המלצות מתלמידים

Home/המלצות מתלמידים
המלצות מתלמידים2021-05-09T08:36:54+03:00

המלצת התלמיד מהסטודיו שלי לאומנות – תמר כהן

כשהתחלתי לחפש מסגרת ללמוד בה צורפות מצאתי רשימה ארוכה של בתי עסק. חלק היו לי רחוקים מדי, חלק יקרים מדי, והרוב היו נוקשים מדי מבחינת מועדי פתיחת קורס ושעות פעילות. כשפניתי לסטודיו של יניב שפירא, כבר בתחילת השיחה הבנתי שהגעתי לעסק מסוג אחר.

הרגשתי שהמקום מתאים את עצמו אלי, מישהי שעובדת ויש לה סדר יום עמוס.

בפגישת ייעוץ עם יניב נפרסו אפשרויות רבות

בפגישת ייעוץ עם יניב, הוא פרס בפני את האפשרויות הקיימות מבחינת תוכן לימוד למתחילים בעולם הצורפות. הרשימה היא ארוכה מאוד – אפשר ללמוד שנים, אבל הוא היה מאוד כנה, שאל אותי הרבה שאלות ועזר לי להתמקד.

ביחד בנינו לי תוכנית לימודים אישית, כזו שמתאימה לשאיפות שלי, ויום למחרת כבר התחלתי ללמוד. לא האמנתי – אבל שבוע אחר כך ענדתי טבעת שהכנתי במו ידי – מהממת!

כדאי לבוא ולבדוק

הסטודיו בתל אביב, נגיש מאוד, המקום מקסים – יש אחלה חברה, אחלה קפה וחצר יפואית מלאה באופי. המורים בסטודיו פשוט נהדרים, תומכים מקצועיים ולא חוסכים באינפורמציה. ממש כדאי לבוא ולבדוק!

אסנת אורון קבוצת אמן

המלצות נוספות של תלמידים

יניב הוא מקצוען אמיתי, עם הרבה ניסיון, יודע לקרוא ולהבין את הלקוח. נותן ללקוח ליצור ביחד איתו את התכשיט והתוצאה פשוט מעולה, והכי חשוב – מקורית!
יניב שפירא בית ספר לצורפותGil Friedman
I visit the place from time to time, and I have some jewelery from here. Beautiful work, very artistic, contemporery, works with gold, silver, titanium and other materials. Love it. Sometimes it feels like home.
יניב שפירא בית ספר לצורפותTsur RL
I met Yaniv today for the first time. Went with a friend to visit the store/workshop. I was very impressed with his personal and warm approach. The workshop is fully equipped with everything a student can aspire for. The price value is fantastic and I can only recommend that you make the effort to see the store and the workshop, and to have the pleasure of meeting Yaniv.
David van Gelder
בכל פעם מחדש אנו נדהמים מהעיצובים של יניב, ידי זהב
יניב שפירא בית ספר לצורפותAnat Friedman
חוויה אמיתית
יניב שפירא בית ספר לצורפותGadi Gertel
חוויה מדהימה…מקום קסום
יניב שפירא בית ספר לצורפותdani cremer
phone
חיוג מהיר
whatsapp
וואטסאפ
שלח מייל
077-9968693