איך לנקות תכשיטים?

Home/בלוג צורפות/איך לנקות תכשיטים?

תכשיטים הם האוצרות שמשדרגים כל הופעה וחשוב מאוד להשקיע בבחירת וברכישת תכשיטים העשויים מחומרי גלם משובחים בעבודת צורפות מוקפדת, זאת על מנת לוודא שהתכשיט יאריך חיים.
תכשיטי כסף וזהב ניחנים בתכונות חיוביות מאוד עשויים ממתכות יוקרתיות בעלות עמידות גבוהה במראה ששומר על נוכחות קלאסית על-זמנית.
עם זאת, חשוב מאוד להקפיד על פעולות התחזוקה של התכשיטים על מנת לוודא שהם נקיים ויפים ויהיה אפשר לענוד וליהנות מהחן והברק שלהם לאורך זמן.
לפניכם מספר הנחיות חשובות – כיצד לשמור על התכשיטים אטרקטיביים וטיפים גם איך לבחור ולהתאים לאאוטפיט, לאירוע ולסגנון האישי:

זהירות, שמש ולחות בדרך אליכם

תכשיטי כסף לא זקוקים ליחס מיוחד בעת ניקוי תכשיטים ועם זאת, כאשר רוצים לשמור אותם נקיים חשוב להשתמש במטלית עדינה ורכה.
כמו כן, אפשר לערבב סודה לשתייה עם מים על מנת ליצור משחה קטיפתית לניקיון ולשפשף בעדינות עם מטלית רכה.
אופציה נוספת היא להשרות את תכשיטי הכסף בתמיסה של מי סודה לשתייה.
תכשיטי זהב גם הם אינם זקוקים ליותר מדי מאמץ אלא רק לערבוב של סבון כלים עם מים חמימים, רצוי סבון כלים עדין במיוחד.
אפשר להשרות למשך מספר דקות את התכשיטים בתערובת ולנקות בעדינות עם מברשת עדינה.
יש גם אפשרות להשתמש במשחת שיניים – במרקם משחתי (לא בג’ל) ובמברשת רכה במיוחד ולשפשף בעדינות את הפריט.

בכל מקרה, חשוב מאוד לשמור על המוצרים ולהימנע מחשיפה של המוצרים לכימיקלים קשים ועל אף שעם תכשיטי זהב וכסף לרוב מותר לטבול במים, כדאי בכל זאת להימנע ממגע או להפחית מפגש ביניהם למוצרי ניקוי, קרמים ומבשמים למיניהם.
זהירות במיוחד במגע עם מים עם כלור. לפני כניסה לבריכה, כדאי ליתר ביטחון להסיר את הפריטים וגם לשמור עליהם במקום מבודד מלחות הרחק ממגע ישיר עם קרני שמש.
אפשר להשתמש במכלים שונים נגד הכתמה במידה ויש חשש מפני מגע עם כימיקלים קשים.

מבחינת אחסון מומלץ לאחסן כל פריט בנפרד כדי למנוע שריטות מיותרות או הסתבכות של הפריטים זה בזה במיוחד במקרה של שרשראות וצמידים.
מומלץ להימנע מחשיפת הפריטים לטמפרטורות קיצון חום לוהט כמו גם קור קיצוני ולהסיר את הפריטים לפני פעילות גופנית מאומצת כדי למנוע נזקים.
כדאי גם לשקול שירותי ניקוי תכשיטי זהב מקצועיים של המומחים בתחום במיוחד למטרות חידוש וכדומה של פריטים יקרי ערך וותיקים.

בחירה נכונה של תכשיטים

בבואכם לרכוש תכשיטים פנו לצורפים או לחברה המוכרת תכשיטים איכותיים וייחודיים עם היצע רחב של סגנונות כדי שתוכלו לבחור את הפריט האולטימטיבי.
קחו בחשבון את טיב חומר הגלם ולאחר מכן את סגנון העיצוב – מאופק וסולידי, אלגנטי, מתוחכם, בטוויסט מודרני ואם משלב שיבוצים של אבני חן או יהלומים ומה טוהר היהלומים וכדומה.
במידה ואתם מחפשים מגע אישי וטאץ’, אולי תעדיפו תכשיט בהתאמה אישית הנושא, למשל, את השם שלכם או משפט מעורר השראה.
קחו בחשבון את האורך והמידה של הפריט במיוחד במקרה של שרשראות – האם תרצו צ’וקר צמודות או שרשראות ארוכות ואם הן בעלות תליון ואיזה אלמנט אייקוני או מוטיב קונספטואלי הוא נושא עמו.
חשבו על הקומבינציה היצירתית בה הפריטים יתמזגו בהרמוניה יחדיו במראה טרנדי של שכבות או בצורה אקלקטית של עגילים הנבדלים ושונים מהצמידים ומהשרשרת או מהטבעת. תוכלו לייצר חיבור וויזואלי בין מראה הפריט לבין מראה הלבוש מבחינת צבעוניות או מוטיב חוזר שמחברים אותם יחדיו וכן התייחסו גם לאופי הפריט כמו מפתח עמוק של חולצה בענידת שרשרת ארוכה או בעלת תליון בולט.

By |2024-01-24T16:25:45+02:00ינואר 24th, 2024|בלוג צורפות|0 Comments
phone
חיוג מהיר
whatsapp
וואטסאפ
שלח מייל
077-9968693