קורסים מקצועיים

קורס עיצוב תכשיטים בתוכנת Rhino

הקורס מיועד לאנשים בעלי ידע בסיסי או מתקדם בצורפות, אשר מעוניינים ללמוד טכניקה עדכנית בעולם עיצוב וייצור התכשיטים.

בקורס נלמד את תוכנת Rhino והכלים השונים בה.

בעזרת התוכנה נוכל לעצב וליצור תכשיטים מרהיבים, מסחריים ורווחיים לייצור.

לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן >>>

גילוף מודלים בשעווה יסודות

רוצים להכיר את אחת הטכניקות המסורתיות ביותר לייצור תכשיטים? רוצים להיחשף לאחת משיטות העבודה המסורתיות ביותר בענף הצורפות? זה הזמן להצטרף לקורס שעווה למתחילים!

במהלך קורס שעווה למתחילים תוכלו לרכוש ידע בסיסי באחת משיטות העבודה במסגרת טכניקת השעווה. כמו כן, תוכלו להכיר את שיטות העבודה השונות ולהיחשף לסוגי השעווה השונים בהם נעשה שימוש.

לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן >>>

קורס שיבוץ

השיבוץ מהווה את גולת הכותרת של העבודה הטכנית המדויקת בצורפות, הלומדים אותה מוציאים בה אומנות ייחודית המפיחה חיים בכל תכשיט פשוט. הקורס שלנו מציע תכנית לימודים המכשירה אותך לשיטות שיבוץ  השונות.

במהלך הקורס נחשפים התלמידים בהדרגתיות לתרגילים פשוטים ומורכבים יותר, מידת השקעתו של התלמיד בתרגול אינטנסיבי במהלך הקורס – היא שתניב פירות ותביא להצלחתו. את הקורס יעביר תומס קביטלשווילי אשר את לימודיו והכשרתו המקצועית רכש בבורסת היהלומים.

לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן >>>

קורס שיבוץ

קורס עיצוב תכשיטים

בקורס תרכשו כלים מקצועיים שיאפשרו לכם לעצב כל תכשיט העולה בדמיונכם, בשלב הראשון נלמד נושא הצורפות הכולל היכרות עם המתכות השונות וטכניקות העבודה המתאימות להן, בשלב זה מתנסים התלמידים בפעם הראשונה בביצוע תהליכים כגון חימום וכיפוף מתכות ואף מקבלים רקע תיאורטי נרחב על סוגי המתכות ותכונותיהן בטמפ' החימום השונות.

לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן >>>

קורס רישום רנדרינג

בקורס רישום תכשיטים ורנדרינג נלמד את הטכניקות להמחיש את עיצובי התכשיטים שלנו בצורה ברורה, מקצועית ומשכנעת. מיומנות זו חשובה ואף הכרחית לתקשורת בין מעצב תכשיטים ללקוח או למודליסט וכמו כן מקדמת רעיונות ומכירה.

לקבלת פרטים נוספים לחצו כאן >>>

**לאחר הקורסים אנו מציעים עזרה בהשמה בעבודה למתאימים!

אנחנו עובדים עם חברת השמה Best match חברה ותיקה שעובדת שנים בתחום ההשמה בתחומים שונים אשר מוכרת ע"י המדינה ועובדת ע"פי החוק.

החברה תעזור למסיימי הלימודים המתאימים למצוא עבודה – לתלמידים זה לא עולה!